28.12.2021

Informujemy, że Konecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Końskich wdrożyła Internetowy System Czynszowy „net-Czynsze”. Dzięki tej usłudze otrzymujecie Państwo dostęp do części informacji pochodzących z systemu informatycznego KSM.

System “net-Czynsze” przeznaczony jest wyłącznie dla mieszkańców zasobów Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Końskich oraz abonentów telewizji kablowej i internetu.

Aby uzyskać możliwość korzystania z Internetowego Systemu Czynszowego „net-Czynsze”, należy zalogować się za pomocą danych dostarczonych Państwu do skrzynek pocztowych.
W każdym innym przypadku możliwość korzystania z usługi można uzyskać poprzez zgłoszenie się do pokoju nr 8 (czynsze) w siedzibie spółdzielni. Za okazaniem dokumentu tożsamości otrzymacie Państwo niezbędne informacje i dane dostępowe do usługi.

Po zalogowaniu się do systemu można dowiedzieć się o:
 – podstawowych informacjach dotyczących lokalu z ewidencji SM,
 – ostatnim saldzie na kartotekach,
 – szczegółowych obrotach na kartotece,
 – składnikach wchodzących do naliczenia opłat za dowolny miesiąc dostępny na obrotówce.

Korzystanie ze strony jest bezpłatne. Zalogowanie do systemu oznacza jednocześnie:
– akceptację treści Regulaminu Internetowego Systemu Czynszowego “net-Czynsze” w Koneckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Końskich i zobowiązanie do jego przestrzegania,
– wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu świadczenia usług w Internetowym Systemie Czynszowym “net-Czynsze”.

Regulamin “net-Czynsze” oraz zasady przetwarzania danych osobowych (klauzula informacyjna) są dostępne na stronie logowania do systemu “net-Czynsze”.